Projekti töötamise etapid

  1. Esmalt sõlmitakse leping ja koostatakse tehniline ülesanne projekteerimiseks.
  2. Pärast teostatakse esmased eskiisid- korruste, fassaadide ja lõigete plaanid. Neid tehakse ilma väikeste detailide töötlemiseta ja saadetakse Teile postile kooskõlastamiseks.
  3. Te uurite esimesed eskiisid ja annate meile oma kommentaarid ja soovid.
  4. Arvestades Teie soove, projekti lisatakse vastavad muudatused. Kui Teid kõik rahuldab, me liigume edasi(kui miski Teid ei rahulda, siis jätkame töötamisega seni kuni jõuame täieliku arusaamiseni).
  5. Edaspidi koostatakse 3D mudel ja saadetakse Teile kooskõlastamiseks.(Vajaduse korral selles etapis pakume erinevaid fassaadimaterjalide värvivalikuid).
  6. Kui eskiisid ja pildid 3D mudeliga on kooskõlastatud, algab struktuurne projekteerimine ja jooniste valmistamine.Need on peamised sõlmed, vahelagede arvutus ja kandvate konstruktsioonide, koormuste arvutus vundamendile.
  7. Teile saadetakse projekt ja Te uurite jooniseid ja sisestate oma kommentaarid. Kui ei ole kommentaare, siis töö projektil on lõppenud. Kui ehitusprotsessi käigus Teil tekivad mingisugused lahendamata küsimused projekti kohta, Te võite julgelt meile helistada, me kindlasti pakume koostööd ja abi.