Interjööri disain (sisustuse disain)

Iga inimene on eripärane- inimese eelistuste, harjumuste, maitsete kombinatsioon on kordumatu. Tellija töös on meie jaoks kõige tähtsam – aimata ja osata püüda tellija eripärasust ja isiklikkust. Ettevaatlik suhtumine tellija soovidesse on mugava ja hubase interjööri loomise eduvõti. Meie disainerid oskavad projekti arhitektuursel staadiumil koostada Teie maja või korteri seesmist interjööri, valida ja kooskõlastada Teie soovitud materjalide valikut ning leida mööbli tootjat. Seoses sellega selguvad tulevate tööde hinnad.

Interjööri väljatöötamine algab disain-projekti koostamisest- nad sisaldavad ruumide jooniseid ja tulevase interjööri kõikide detailide kirjeldust, kaasa arvatud viimistlusmaterjalid ja kommunikatsioonide omavahelist paigutust. Projektis esineb tehniline ülesanne, milles on kirjeldatud kõik nõudmised ja tellija soovid. Selles etapis disainer pakub Teile paar planeerimisvarianti peamiste funktsionaalsete tsoonide jaotamisega ja mööbli paigutamisega. Kuna 3D modelleerimine on aeganõudev protsess, siis pealiskaudse planeerimisetapi üksikasjalikud 3D mudelid töödeldakse välja ainult pärast  tellija kooskõlastamist.

Pärast paigutustsoonide kinnitamist, töödeldakse välja elektrijuhtmete projekteerimisjoonised ja kavandatakse elektriseadmete paigutust (valgustus, elektriline soojustus, köögitehnika jm). Vajaduse korral teostatakse lagede-, põrandakatete-, santehniliste seadmete paigutamisjoonised, viimistlus-, tellivate materjalide-, dekoori ja mööbli esemete spetsifikatsioone.

Viimaseks etapiks on planeeritud tööde teostamine- selles staadiumis disainer kontrollib viimistluse ja remondibrigaadi, mööblitootjade tööd, aitab Teil määrata hinnapakkumiste valikuga tarnijatelt ja kontrollib materjalide saatmise, vastavate alltööde võtmise töid.